Suitsuahjud

Meie suitsuahi valmib käsitööna, mille iga detail on hoolikalt valmistatud ja viimistletud. Ahi koosneb kümnest käsitsivalmistatud graniitplaadist, mis on omavahel kinnitatud vinklite, nurkade ja pronkstüüblitega. 

Ahju välismõõdud on 750*750*2 000mm. Sellest 500mm koldeosa, 1 000mm suitsukapi osa ja 500mm katus. Suitsuahju sisemõõdud on 550*550*1500mm. Sellest alumine osa on kolle ja üleval asetseb suitsukapp.

Suitsuahju sisu – metallkolle, tuletõkkeplaat, rasvapann, 2 suitsuresti, ahjulagi. Ahju ees on puituks, mille sisemine pool kaetud lehtpuuvineeriga, uksel temperatuuri jälgimiseks termomeeter. 

Suitsuahju on võimalik tellida erineva viimistluse ja kütmislahendustega (lisaks puidule ka elekter või gaas). Puitdetailide valmistamisel kasutame vastavalt kliendi soovile kas tamme, saarepuud või leppa. Katus valmib puidust või kivist. Mosaiikplaatide vuugi saab valida kas halli või valge värvusega. Suitsuahju kaal ca 700kg. 

Suitsuahju hind algab 1 000 eurost koos km-ga. Lõplik maksumus sõltub kliendi soovil valitud materjalidest. Kõik vajalikud augud on ette puuritud, kaasa anname tüüblid ja poldid. Kui soovite ka paigaldust siis paigaldus koos transpordiga on Harjumaa piires 500 eurot. Hind sisaldab transporti, vundamendi ehitust mõõdus 750*750*800mm ja järgmisel päeval ahju kokku monteerimist. 

Tellides meilt ahju saad kingituseks 3L koti lepasuitsu laastusid ja täpse kasutamisjuhise parima tulemuse saavutamiseks.

Pakkumise saamiseks võta meiega julgesti ühendust.

Erinevad lahendused

1 000 €

Suitsuahi puitkatusega, lepapuust ukse ja valge vuugiga. Vajadusel lisandub paigalduse hind.

Donald Martin

Donald has a PHD in both Computer Science and Design. His beginner course is a must see for any aspiring web professional who want to learn from the best.

Gaby Williams

If there’s someone who can explain anything, Gaby is the one. She teaches you not just how to do something, but why to do it this way and not the other.